ПРО КОМПАНІЮ ТА ЇЇ ЦІННОСТІ

“ВОЖАЙ” (VOJAY), Україна – компанія національного рівня основною діяльністю якої є постачання на теренах України наступної продукції:

  • нержавіючого металопрокату;
  • cплавів опору;
  • сплавів на основі нікелю;
  • спеціальних сплавів;
  • зварювальних матеріалів.

Компанія представляє в Україні торгівельно-промислову групу VOJAY головний офіс якої знаходиться у м.Ньюкасл, Великобританія та до складу якої входять виробничі площадки в Англії та Китаї. Виробничі об’єкти групи VOJAY сертифіковані відповідно до вимог міжнародних стандартів якості та безпеки та забезпечені обладнанням для моніторингу контролю якості продукції та відповідних досліджень.

“ВОЖАЙ” пропонує споживачам широкий та досить різноманітний асортимент продукції, що включає: лист та плиту, стрічку, дріт, катанку, пруток, поковки та трубу. Активне формування складських запасів з різноманітних форм і видів сплавів дає можливість оперативно реагувати на потреби клієнтів та пропонувати конкурентоспроможні рішення. Для оптимізації поставок та мінімізації затримок готової продукції на складі – компанія ввела в експлуатацію два логістичні центри в м.Торунь, Польща та м.Антверпен, Бельгія.

Матеріали компанії “ВОЖАЙ” виготовлені за найсучаснішими технологіями. Експлуатація сучасного високовиробничого обладнання, чітке дотримання технології, використання виключно високоякісної сировини та матеріалів є запорукою головних переваг продукції.

Компанія “ВОЖАЙ” орієнтується на конкретні потреби самих різних галузей промисловості. Високотехнологічні матеріали, які ми пропонуємо можуть бути реалізовані в багатьох ключових технологіях широкого ряду галузей: електротехніка та електроніка, автомобільна промисловість, авіакосмічна промисловість, енергетика та охорона навколишнього середовища, хімічна та нафтохімічна промисловість, виробництво промислових печей, суднобудування, розробка шельфу, морська та прибережна інженерія.

Основні цінності компанії – повага до клієнта, його вимог, прагнень та очікувань, а також відповідальність на кожному кроці, починаючи від інформаційної допомоги і закінчуючи постачанням матеріалу на склад клієнта.

З повагою та надією на співпрацю,
ТОВ “ВОЖАЙ ГРУП”, Україна