РОЗРОБКИ ТА ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ

В умовах тісної співпраці з нашими клієнтами ми розробляємо оптимальні рішення для конкретних вимог різних галузей промисловості. В результаті такої співпраці може бути розроблений і виготовлений новий спеціальний сплав для конкретного застосування. Фахівці нашого відділу розвитку та розробок супроводжують деякі проекти аж до введення в експлуатацію та запуск.

Нові концепції розвитку продуктів та процесів, які знаходяться під безперервно зростаючими вимогами до властивостей наших матеріалів надають нам нові виклики, які ми раді зустріти, бо у нас висока мотивація.

Поточні програми відділу розвитку та розробок в таких областях як фізична металургія, аналітична хімія, прикладна фізика, або розробка систем і процесів є для нас провідниками в області дослідження структури, властивості та поведінки різних спеціальних сплавів.

Будь то у відповідь на запит клієнта або в рамках наших програм, щодо поліпшення продукції, ми прагнемо розробити нові та вдосконалені продукти та процеси, які допоможуть нашим клієнтам конкурувати в сьогодняшньому дещо мінливому світі.