13-я Міжнародна виставка зварювальних технологій та обладнання.

Міжнародна виставка зварювальних технологій та обладнання. Представлені групи продуктів – зварювальні апарати, комплектуючі та матеріали, комп’ютерні системи, призначені для підтримки процесів зварювання, а також роботи, автомобільні зварювальники, технологічні лінії, технічні гази та багато іншого. Компанії, що надають різні послуги зі зварювання, а також установи, інститути, асоціації та відділи досліджень, що спеціалізуються на зварюванні, будуть робити комерційні презентації своєї продукції.

Виставка буде супроводжуватися виставками сучасних зварювальних машин, обладнання та методів. Крім того, буде багато лекцій, презентацій компанії та зварювальних демонстрацій.

Протягом ряду років виставка WELDING була високо оцінена і користувалася великою репутацією серед компаній, які приєдналися до виставки. Вони не тільки бачать експозиційні потенціали, але й цінують клієнтів, які відвідують ярмарок. Пропозиція, представлена на виставці, включатиме в себе зварювальні машини та аксесуари; цілий асортимент промислових зварювальних роботів. У списку учасників є такі компанії, як SAP-WELD, TECHNIKA SPAWALNICZA, Welding Technology, HYPERTHERM, CLOOS та KEMPER.

Країна, місто: Kielce, Poland
Виставковий центр: Targi Kielce
Періодичність: Щорічно
Строки проведення: 10.04.2018 – 12.04.2018
Організатори: Targi Kielce – Kielce Trade Fairs Congress Centre
Website: http://www.targikielce.pl