Міжнародна виставка індустрії металообробки, виробництва стали і продукції з металу, ОАЕ, Шарджа.

Міжнародна виставка металлообробної промисловості та виробництва стали і металопродукції ME Trade Show For Metal Working, Metal Manufacturing & Steel Fabrication Industry або коротко SteelFab 2018 пройде з 15 по 18 січня в Шарджі, Арабські Емірати і продемонструє гостям останні технологічні новинки всіх сегментів сталеливарної промисловості.

До уваги відвідувачів SteelFab 2018 представлені всі види верстатів, обладнання, інструменту, витратних матеріалів, технологічного оснащення для виробництва сталі і металообробки, в т.ч. для процесів лиття, формування, штампування, зварювання, різання, поверхневої обробки, шліфування та полірування і т.д. від провідних світових виробників і дилерів. В рамках шоу будуть організовані демонстрації машин та устаткування у дії, презентації нового обладнання, технічні доповіді та багато іншого.

Очікується участь близько 376 експонентів, які продемонструють 900 міжнародних брендів в області машинобудівного устаткування, 8176 торгових відвідувачів; площа експозиції складе 26000 кв.м.

Паралельно пройде виставка кріпильних і сполучних виробів Fasteners World Middle East 2018.

Країна, місто: ОАЕ, Шарджа
Виставковий центр: Sharjah Expo Centre
Періодичність: Щорічно, з 2004 року
Строки проведення: 15.01.2018 – 18.01.2018
Організатори: Expo Centre Sharjah
Website: http://www.steelfabme.com/