Міжнародна виставка виробництва листового металу.

З 23 по 26 жовтня 2018 року 25-а Міжнародна виставка з технології листового металу знову відкриє свої двері в Ганновері, Німеччина. Як провідна світова виставка для металообробної промисловості, EuroBLECH пропонує глобальну платформу для презентації новітніх технологій спеціалізованій аудиторії ключових покупців та керівників галузі. У 2016 році до Ганновера прибуло 60636 відвідувачів з 102 різних країн, щоб отримати огляд останніх технологічних процесів обробки листового металу та інвестувати в нове виробниче обладнання. 1505 компаній з 41 країни відображали свої товари та послуги на виставковій площі 87 800 м².

Оцифровані виробничі процеси стали невід’ємною частиною обробки листового металу. Збільшеною складністю, яка поєднується з цими процесами виготовлення, зростає попит на новітні технології та складні машини, інструменти та системи. Нові матеріали дозволяють зберігати ресурси та сприяти майбутньому мобільності. Таким чином, вони є ще одним ключовим фактором для інновацій у виробництві листового металу. Крім того, існують нові альтернативні способи виробництва, які все більше привертають увагу, наприклад, аддитивне виробництво.

Для виробників та постачальників машин і рішень для обробки листового металу ця новаторська технологічна зміна пропонує величезний потенціал. За підсумками першого впровадження нових оцифрованих методів обробки, все більша кількість компаній готові інвестувати в ці майбутні технології та модернізувати або відновлювати свої виробничі лінії.

EuroBLECH вже п’ятдесят років служить провідною міжнародною виставкою, що займається виробництвом листового металу. Цей захід є вітриною для технологічних розробок, економічного та тенденційного барометра, а також ринку для бізнесу в глобальному масштабі. Завдяки своїй аудиторії, яка складається виключно з професіоналів галузі та професіоналів, готових інвестувати, EuroBLECH – це унікальна платформа для виробників та постачальників для випуску своїх машин, продуктів та послуг для галузі обробки листового металу.

Країна, місто: Hannover, Germany
Виставковий центр: Deutsche Messe Hannover
Періодичність: Кожні два роки
Строки проведення: 23.10.2018 – 26.10.2018
Організатори: Mack Brooks Exhibitions Ltd
Website: https://www.euroblech.com